Öppettider

  • Måndag
    06:30 - 22:00
  • Tisdag
    06:30 - 22:00
  • Onsdag
    06:30 - 22:00
  • Torsdag
    06:30 - 22:00
  • Fredag
    06:30 - 21:00
  • Lördag
    08:30 - 21:00
  • Söndag
    09:30 - 21:00

Kontakta oss

Är det något du undrar över ? Vill du ge oss ris eller ros ?
Har du förslag på förbättringar ? Hör av dig till oss.

Receptionen 08 - 35 01 02

Till vår reception vänder du dig med alla dina frågor som rör vårt utbud, våra träningspass, priser, träningskort, schema med mera. Du kan även mejla oss på: info@sollentuna.friskissvettis.se

Du hittar oss i Stinsens köpcentrum i Sollentuna på andra våningen bredvid Clas Ohlson.


.
Verksamhet
Sama Mielig, verksamhetschef, tel 08-412 004 92
sama@sollentuna.friskissvettis.se

Reception
Matilda Granström, receptionsansvarig, tel 08 - 412 004 93
matilda@sollentuna.friskissvettis.se


Gruppträning
Tiina Øye, gruppträningsansvarig, tel 08-412 004 95
tiina@sollentuna.friskissvettis.se

Kommunikation & marknadsföring
Lottie Andersson, kommunikation- och marknadsföringsansvarig, 08-409 200 82
lottie.andersson@sollentuna.friskissvettis.se


PT, gym och styrkepass
Mattias Egnell, pt- och gymansvarig, 08-412 00 496
mattias.egnell@sollentuna.friskissvettis.se

Drift
Andreas Nordfors, driftansvarig, My Wellness Cloud,
08-409 20 081
andreas.nordfors@sollentuna.friskissvettis.se


Barnpassning
Hilda Tokmaji, barnpassningsansvarig, 08-402 00 494
hilda.tokmaji@sollentuna.friskissvettis.se